1

بازاریابی محصولات دکتر خوش رج

محصولات دکتر خوش‌رج طی قراردادی که بین شرکت رادین بسته شده، به صورت انحصاری توسط این شرکت عرضه می‌شود. لذا علاقه‌مندان جهت بازاریابی و فروش این محصولات بایستی در این شرکت عضو شوند. در صورتی‌که تمایل به عضویت در خانواده کارآفرین رادین را دارید ابتدا مطالب این صفحه را بخوانید و در صورتی‌که شرایط را دارا هستید، جهت ثبت‌نام به ما پیام دهید. شما عزیزان نیز می‌توانید در صورت داشتن شرایط زیر عضو این خانواده شوید و ماهیانه بین 3,000,000 ریال تا 300,000,000 ریال درآمد کسب کنید.
 
2

شرایط عضویت در رادین به چه صورت است؟

داشتن حداقل سن

داشتن حداقل 18 سال سن جهت ثبت‌نام الزامی است.
جنسیت مهم نیست، همچنین اگر بیکار هستید و جویای کار یا شاغل در کاری هستید باز مهم نیست. زمان و مکان فعالیت به اختیار خودتان است.

داشتن حداقل سرمایه

داشتن حداقل سرمایه جهت تهیه محصولات و فروش آن نیاز است. این سرمایه بر اساس نیاز خود بازاریاب تعیین می‌گردد. مثلا کسی که به درآمد دو میلیون تومان در ماه نیاز دارد باید یک میلیون تومان (نصف درآمد مدنظر) از محصولات دکتر خوش رج را تهیه کند.

داشتن نگرش آموزش پذیری

پس از ثبت‌نام فرد بازاریاب عضو گروه حامیان خواهد شد و قدم به قدم آموزش‌های لازم در جهت پیشرفت کاری بهره‌مند خواهد شد. در صورت اهمال در عمل به آموزش‌ها، آموزش بازاریاب قطع می‌گردد، مگر تغییری در روند نتایج دیده شود.

رعایت قوانین

به منظور حفظ و صیانت شرکت از حقوق دیگر بازاریابان، متقاضی باید قوانین و مقرراتی را که از سمت شرکت ابلاغ می‌شود پذیرفته و رعایت کند. در صورت عدم رعایت قوانین با فرد خاطی برخورد خواهد شد.
3

مراحل ثبت نام به چه صورت است؟

1. پر کردن فرم زیر و دریافت شناسه معرف


نمایندگی دکتر خوش رج

2. مراجعه به سایت شرکت و ثبت نام


پس از دریافت شناسه معرف به سایت شرکت مراجعه کنید و فرم مربوط را پر کنید.
 
4

چگونه با محصولات دکتر خوش رج کسب درآمد کنم؟

پس از ثبت نام شما وارد دفتر کاری خودتان می‌شوید. ابتدا در منوهای دفتر کار منویی با عنوان فروشگاه هست، وارد شوید. حالا در بین گروه‌های مختلف محصولات وارد گروه لوازم آرایشی و بهداشتی شوید و در زیر گروه‌ها محصولات موردنیاز خودتان را سفارش دهید.
پس از اولین سفارش شما عضو گروه حامیان می‌شوید. در این گروه قدم به قدم آموزش برای رسیدن شما به استقلال مالی و آزادی مالی داده خواهد شد.

موفقیت چیزی جز داشتن هدف درست و تلاش هوشمندانه در راستای رسیدن به هدف نیست. درآمدی که در رادین می‌توانید کسب کنید تنها بستگی به رقمیست که در ذهن خود تصور می‌کنید.

همین الان پیام بده