اگر تیم خوبی باشیم و بدانید که چه کار می خواهیم انجام دهیم، یکی از ما، ده نفر از آن ها را شکست خواهد داد.

جک ما

jack-ma از هیچ تا بی‌نهایت
شکست پشت شکست! سه سال در آزمون دانشگاه رد شد، ۱۰ مرتبه برای هاروارد درخواست داد و قبول نشد و بیش از ۳۰ مصاحبه شغلی رفت و هیچکس قبولش نکرد. همه به او گفتند که تو به اندازه کافی خوب نیستی!

حالا او یکی از ۵۰ رهبر بزرگ دنیا و صاحب برند جهانی «علی بابا» است که امکان ندارد کسی در هر گوشه‌ای از جهان اسمش را نشنیده باشد.

حالا شما بگویید! آیا می‌توانید برای یک برند، یک ابرقهرمان باشید؟ می‌توانید یک برند را به اوج برسانید؟

قصه‌هایی که قهرمان دارند را همه دوست دارند؛ یک قهرمان بزرگ که دنیا را نجات می‌دهد و همه رویش حساب می‌کنند. یک قهرمان که یک مشکل لاینحل را حل می‌کند تا دنیا جای بهتری برای زندگی باشد.

اما در حوزه کسب و کار و برندینگ یک نفر نه، یک تیم قرارست برند را به اوج برساند یا حتی نجات دهد. چگونه؟

با تکینک‌ها و ابزارهایی که امروز در بازاریابی مدرن استفاده می‌شود. درست همان چیزی که جک مای شکست خورده را به یکی از ثروتمندان دنیا تبدیل کرد! اینترنت

فرهنگ رادین

یک تیم موفق، تنها با انگیزه دادن و انگیزشی صحبت کردن خلق نمی‌شود. موفقیت زمانی اتفاق خواهد افتاد که اعضای تیم خود را به چشم انسان‌هایی واقعی ببینیم. انسان‌هایی که فکر می‌کنند و تصمیم می‌گیرند. رشد یعنی فکر و انرژی خود را پای بهتر کردن زندگی این انسان‌ها بگذاریم.
ما در رادین قصد داریم همراه شما، فصلی نو در بازاریابی شبکه‌ای ایران را آغاز کنیم. ما از افراد می‌خواهیم دیدی متفاوت از ظاهر خود داشته باشند. دیدی که درآمد و سلامتی را با کیفیت، شفافیت، آموزش و صمیمیت پیوند می‌زند. ما بر ایجاد روابط پایدار با اعضای تیم تاکید داریم.

نیک پوشان رادین

شرکت بازاریابی شبکه‌ای نیک پوشان رادین، مجموعه‌ای است که برمبنای دانش و آگاهی که با بهره‌گیری از توسعه شبکه فروش خود، اقدام به راه‌اندازی سیستم فروش چند سطحی نموده‌است. این شرکت از بهمن ماه سال 1392 اقدام به راه‌اندازی سیستم بازاریابی شبکه‌ای خود کرده و پس از اخذ مجوز بازاریابی شبکه‌ای از وزارت صنعت و معدن و بازرگانی در آبان ماه سال 1393 آغاز به کار نمود. هدف اصلی این مؤسسه از ورود به سیستم بازاریابی شبکه‌ای، ارج نهادن به ارزش کاری مشاوران فروش خود بود تا قدر زحمات آن‌ها به عنوان متولیان و همراهان شرکت علاوه بر فروش مستقیم، به شکل غیر مستقیم نیز مورد توجه قرار گیرد و به این طریق علاوه بر فروش و سود آوری برای بازاریابان و شرکت، اهداف کلان آن در راستای ارتقای شرایط کشور در حوزه مد و لباس نیز محقق گردد.
تجربه‌ی یکی از مشاوران رادین از فعالیت در شرکت

چرا همکاری با ما؟


من قبل از عضویت در شرکت رادین در شرکت دیگری عضو بودم که متاسفانه استراتژی این شرکت بر پایه ارائه هر چه بیشتر کالا و فروشگاه محور بودن، بدون توجه به کیفیت محصولات و همچنین ایجاد شرایط پیچیده و دشوار در طرح درآمدزایی آن بود که باعث شد تا من از ادامه همکاری با آن شرکت منصرف شوم.
بعد از جست‌وجو در بین شرکت‌ها، با شرکت رادین آشنا شدم و از آن‌جا که دیدم این شرکت با تعداد محصولاتی کم ولی خاص و ایرانی در سبد کالایی خود دارد و همچنین به خاطر داشتن طرح درآمدزایی عالی که در آن حداکثر سود را به بازاریابان خود می‌دهد، تصمیم گرفتم که با این مجموعه فعالیت بازاریابی خودم را آغاز کنم.
1

مزیت های همکاری با ما

2

طرح درآمدزایی به چه نحو است؟

به صورت خلاصه پلن شرکت رادین به شرح زیر است:
 • سود فروش شما تا سقف 100 درصد میزان مبلغی است که بابت خرید اون کالا می‌پردازید.
 • شما از میزان خرید کسانی که به واسطه شما مستقیم یا غیر مستقیم از سایت رادین خرید می کنند بین 3 تا 26 درصد از مبلغ پرداختیشان به شرکت، درآمد تیم‌سازی خواهید داشت.
3

مراحل ثبت نام به چه صورت است؟

فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس گرفته شود

سوالات متداول

1آیا این کار شما جزو همان هرمی‌هاست؟
در ابتدا باید بدانید که شکل هرمی بودن این کار در همه‌ی ادارات و سازمان‌ها است. (رئیس - معاون رئیس - مدیران - کارمندان). ولی اگر منظورتان شرکت‌های هرمی یا پونزی است؛ خیر، این‌گونه نیست.
شرکت رادین مجوز بازاریابی شبکه‌ای خود را از وزارت صنعت، معدن و تجارت اخذ کرده و همچنین تعهد اعضای تیم به اجرای صحیح و اصولی بازاریابی شبکه‌ای و حفظ استانداردها در سطح بین‌الملل است. یعنی عدم انبار کردن محصولات و بازاریابی آن جزو اولویت اول کار می‌باشد.
2مقدار سرمایه‌گذاری اولیه چقدر است؟
به جهت حفظ کیفیت عملکرد و هماهنگی بین اعضای تیم، در شرکت رادین همه‌ی اعضا با مبلغ حداقل 550 هزار تومان که تقریبا معادل 500 امتیاز است کار را شروع می‌کنند و سعی می‌کنند این حداقل سفارش را هر ماه ثابت نگه دارند.
3چه محصولاتی را بازاریابی می‌کنیم؟
در حال حاضر محصولات دکتر خوش رج در زمینه مراقبت از پوست و مو و به زودی محصولات متنوع دیگری هم به سبد محصولات اضافه خواهد شد.
4حتما باید نفر جذب کنم؟ بدون تیم سازی و فقط با فروش امکان همکاری نیست؟
شما می‌توانید صرفا فروش و بازاریابی محصولات را انجام دهید که بالطبع درآمد غیرفعال را از دست خواهید داد، همچنین آموزش‌های پیشرفته‌تر در حوزه شبکه‌سازی و رهبری.

مهدی محمودی، رئیس هئیت مدیره رادین

این کار برای چه کسانی مناسب است؟
 • برای تمام کسانی که به فکر راه‌اندازی کسب و کار آنلاین خود هستند.
 • افرادی که می‌خواهند در کنار شغل اصلی خود درآمد اضافی‌تر داشته باشند.
 • کسانی‌که قدرت اهرم و تصاعد را به خوبی درک کردند.
 • افرادی که می‌خواهد در خانه بنشینند و کسب درآمد آنلاین داشته باشند.
 • افرادی که می‌خواهند وارد دنیای کارآفرینی شوند و با کمک به اطرافیان و رشد و پیشرفت آن‌ها خودشان هم درآمد کسب کنند.
 • افرادی که قبلا در یکی از شرکت‌های بازاریابی شبکه‌ای مجوزدار یا غیرمجوز (سالم یا ناسالم) فعالیت داشتند ولی به خاطر عدم رضایت از پلن درآمدزایی یا هرمی بودن آن شرکت می‌خواهند دوباره در یک شرکت بازاریابی شبکه‌ای مجوزدار و دارای پلن درآمدزایی قوی‌تر ثبت‌نام و فعالیت کنند.
این کار برای چه کسانی توصیه نمی شود؟
 • کسانی که از درآمد کنونی خود رضایت کامل دارند.
 • کسانی که هیچ اعتقادی به درآمد آنلاین ندارند.
 • کسانی که علاقه دارند تا با روش های قدیمی، فعالیت نمایند.
 • کسانی که به قدرت تصاعد پی نبردند و به دنبال درآمد غیرفعال نیستند.
 • کسانی که تصمیم جدی برای شروع بازاریابی شبکه‌ای ندارند.
 • کسانی که به قدرت دیجیتال مارکتینگ و نتورک مارکتینگ در افزایش فروش اعتقاد ندارند.
ورود | عضویت