سفارشم چند روزه به دستم می‌رسد؟
سفارش‌ها بعد از تایید سفارش، سه تا پنج روز طول خواهد کشید تا به‌ دست شما برسد (در روزهای تعطیل سفارش با تاخیر خواهد رسید)
چه مدت طول می‌کشه تا نتیجه‌ی کامل گرفته بشه؟
به سازگاری محصولات با پوست یا موی شما بستگی دارد. در هر فرد زمان رسیدن به نتیجه متفاوته و عواملی مانند بیماری‌های داخلی، شرایط محیطی و... در رسیدن به نتیجه تاثیر گذار است.
آیا به بیش‌ از یک دوره مصرف از محصولات نیاز خواهد شد؟
باز این بستگی به عارضه و نوع پوست و موی شما دارد و به‌ طور معمول به بیش از یک دوره مصرف از محصولات نیاز خواهد بود. در پکیج مو حتما به بیش از یک دوره مصرف برای نتیجه‌گیری نیاز دارید.
آیا تضمینی هست که نتیجه کامل با این محصولات گرفته شود؟
خیر، هیچ تضمینی نیست. به خاطر شرایط محیطی ، بیماری‌های زمینه‌ای، پیشنهاد ناصحیح برای عارضه و... ممکن است محصولات نتیجه لازم رو نداشته باشد.
من می‌خواستم محصولات رو حضوری و در شهر خودم تهیه کنم؟
برای تهیه محصولات به صورت حضوری باید به نماینده فروش در محل خود مراجعه کنید. به دلیل فعالیت مستقل هر نماینده امکان دسترسی ما به اطلاعات سایر نمایندگان وجود ندارد، لذا درصورتی‌که نتوانستید به نماینده شهر خود مراجعه کنید، از سایت سفارش دهید تا ظرف پنج روز کاری به دستتان برسد.
جهت فروش و بازاریابی محصولات دکتر خوش‌رج باید چکار کرد؟
جهت همکاری در فروش به صفحه کسب درآمد مراجعه کنید و درخواست همکاری خود رو برای ما ارسال کنید.
آیا امکان بازگشت پس از قطع مصرف وجود دارد؟
در ترکیبات محصولات از مواد طبیعی استفاده شده است و به خاطر نبود ماینوکسیدیل و هورمون در ترکیبات، امکان بازگشت خود به خودی پس از بهبودی وجود ندارد. در صورتی‌که بیماری زمینه‌ای دارید که منجر به عارضه پوست و مو شده اگر این بیماری حل نشود ممکن است باز عارضه برگردد.