سفارشم چند روزه به دستم می‌رسه؟
سفارش‌ها بعد از تایید سفارش، سه تا پنج روز طول خواهد کشید تا به‌ دست شما برسه (در روزهای تعطیل سفارش با تاخیر خواهد رسید)
چه مدت طول می‌کشه تا نتیجه‌ی کامل گرفته بشه؟
بستگی به پوست یا موی شما داره. در هر فرد زمان رسیدن به نتیجه متفاوته و عواملی چون بیماری‌های داخلی، شرایط محیطی و... در رسیدن به نتیجه تاثیر گذاره.
آیا به بیش‌ از یک دوره مصرف از محصولات نیاز میشه؟
باز این بستگی به عارضه و نوع پوست و مو داره و به‌ طور معمول به بیش از یک دوره مصرف از محصولات نیازه، لذا برای گرفتن نتیجه طول دوره مصرف رو باید تکمیل کنید.
آیا تضمینی هست که نتیجه کامل گرفته بشه؟
خیر، هیچ تضمینی نیست. به خاطر شرایط محیطی ، بیماری‌های زمینه‌ای، پیشنهاد ناصحیح برای عارضه و... ممکنه محصولات نتیجه لازم رو نداشته باشه.
من می‌خواستم محصولات رو حضوری و در شهر خودم تهیه کنم؟
برای تهیه محصولات به صورت حضوری باید به نماینده فروش در محل خود مراجعه کنید. به دلیل فعالیت مستقل هر نماینده امکان دسترسی ما به اطلاعات سایر نمایندگان وجود نداره، لذا درباره نمایندگان شهر خود از ما سوال نپرسید
جهت فروش و بازاریابی محصولات دکتر خوش‌رج باید چکار کرد؟
جهت همکاری در فروش به صفحه پیشخوان بازاریاب مراجعه کنید و درخواست همکاری خود رو برای ما ارسال کنید.
آیا امکان بازگشت پس از قطع مصرف وجود داره؟
در ترکیبات محصولات از مواد طبیعی استفاده شده و به خاطر نبود ماینوکسیدیل و هورمون در ترکیبات، امکان بازگشت خود به خودی پس از بهبودی وجود نداره. در صورتی‌که بیماری زمینه‌ای دارید که منجر به عارضه پوست و مو شده اگر این بیماری حل نشود ممکن است باز عارضه برگردد.
همین الان پیام بده