درباره‌ی دکتر خوش‌رج


 • تولیدکننده محصولات نانو و بیوتکنولوژیکی در زمینه‌های دارویی، آرایشی و بهداشتی

 • عضو هیات علمی موسسه آموزش عالی ربع رشیدی تبریز

 • دارای 8 ثبت اختراع در ایران و 3 اختراع بین‌المللی در کشور سویس و مالزی

 • عضو بنیاد ملی نخبگان و برگزیده نخبگان کشوری

 • دارای مقالات علمی در مجلات معتبر بین‌المللی کشورهایی مثل آمریکا، ژاپن، آلمان، چین و روسیه

 • مدرس دوره‌های الزامی مسئولین فنی شرکت‌های آرایشی و بهداشتی از اداره کل استاندارد و وزارت صنعت، معدن و تجارت

 • محقق و پژوهشگر در زمینه داروهای نسل جدید در درمان بیماری سرطان

 • درباره خودم

  حسین کمالی


  آخرین ماه فصل پاییز بود که داشتم برای امتحانات پایان ترم آماده می‌شدم که یکی از دوستانی که قبلا در خدمت سربازی با او آشنا شده بودم، با من تماس گرفت و گفت یک کار عالی برای من پیدا کرده‌است. من هم که دنبال کار بودم، بی هیچ معطلی رفتم سر قرار و آن‌جا بود که کار نتورک مارکتینگ(بازاریابی شبکه‌ای) را برای من معرفی کردند و من با این صنعت آشنا شدم. بدون هیچ پیگیری در همان جلسه‌ی اول در یکی از شرکت‌های مجوزدار عضو شدم ولی بعد از چند ماه به خاطر مشکلاتی که در محصولات این شرکت و طرح درآمدزایی داشت تصمیم گرفتم از این شرکت جدا شوم.
  از آن‌جا که به بازاریابی شبکه‌ای علاقه‌مند شده بودم در اینترنت شروع به جست‌وجوی شرکت مناسب کردم تا اینکه با شرکت نیک پوشان رادین از طریق سرشاخه این شرکت آشنا شدم و شروع به فعالیت در این شرکت کردم.

  من حسین کمالی ، از سال 1396 عضو شرکت نیک پوشان رادین و مشاور فروش محصولات دکتر خوش رج هستم.

  درباره‌ی نیک پوشان رادین


  شرکت بازاریابی شبکه ای نیک پوشان رادین ، مجموعه‌ای است که برمبنای دانش و آگاهی که با بهره‌گیری از توسعه شبکه فروش خود، اقدام به راه‌اندازی سیستم فروش چند سطحی نموده‌است. این شرکت از بهمن ماه سال 1392 اقدام به راه‌اندازی سیستم بازاریابی شبکه‌ای خود کرده و پس از اخذ مجوز بازاریابی شبکه‌ای از وزارت صنعت، معدن و بازرگانی در آبان ماه سال 1393 آغاز به کار نمود. هدف اصلی این مؤسسه از ورود به سیستم بازاریابی شبکه‌ای، ارج نهادن به ارزش کاری مشاوران فروش خود بود تا قدر زحمات آن‌ها به عنوان متولیان و همراهان شرکت علاوه بر فروش مستقیم، به شکل غیر مستقیم نیز مورد توجه قرار گیرد و به این طریق علاوه بر فروش و سودآوری برای بازاریابان و شرکت، اهداف کلان آن در راستای ارتقای شرایط کشور در حوزه‌ی مد و پوشاک نیز محقق گردد.

  می‌خواهید در مسیر پیش رو، کنار ما باشید؟

   

  ویژگی‌ها و مزایای محصولات دکتر خوش رج

  • ترنسفرهایی که در این محصولات استفاده شده، قابلیت نفوذ و انتقال ترکیبات به لایه زیرین پوست و پیاز مو را تا حد بسیار زیادی افزایش داده‌است و کلیه این مواد اولیه توسط خود دکتر خوش رج تولید شده‌است و خریداری نشده‌اند. اینکه استخراج این مواد به عنوان ترنسفر و ترکیبات بسیار دشوار و هزینه‌بر است و بسیاری از محصولات مشابه از ترکیبات شیمیایی در این زمینه استفاده می‌کنند اما دکتر خوش رج به کیفیت و رضایت افراد بها داده و این دشواری و هزینه را متقبل می‌شود و آن را حتی با قیمتی بسیار مناسب‌تر در اختیار مصرف‌کنندگان قرار می‌دهد، در صورتی‌که شامپوهای خارجی مشابه که از یکی از ترنسفرهای ما به اسم زایتین استفاده کرده باشند همواره قیمتی بالای 600,000 تومان دارند.
  • کلیه‌ی پکیج‌های دکتر خوش رج قبل از عرضه و رسیدن به دست مصرف‌کننده، در یک جامعه آماری مناسب در بین افراد تست شده‌اند و میزان جواب‌دهی و کیفیت آن‌ها بررسی و مورد آنالیز قرار گرفته‌اند سپس در اختیار مشتریان قرار داده شده‌اند که این امر مخصوصا در مورد محصولات درمانی، زیبایی و سلامتی اهمیت بسیار بالایی دارد.
  معرفی دکتر خوش رج از زبان خودش

  دکتر خوش رج کیست؟

  معرفی دکتر خوشرج از زبان خودش
  گواهی‌نامه ثبت اختراع دکتر خوش رج
  تفاهم‌نامه بین مرکز تحقیقات علوم پایه دانشگاه تبریز و دکتر خوش‌رج

  حقایق بیشتر

  درباره‌ی دکتر خوش‌رج


  دکتر خوش رج

  را تماشا کنید
   
   

  نظر مصرف کنندگان محصولات دکتر خوش رج

  نظرات سایر مصرف کنندگان محصولات دکتر خوش رج را مشاهده کنید

  من این محصولات را به نیت کمک به مردم کشورم که فوق‌العاده برایم عزیز هستند دست به تولید زدم نه اینکه صرفا آن‌ها را به فروش برسانم. تلاش کردم که از بهترین‌ها استفاده شود، زیرا معتقدم یا کاری نکن یا بهترین اثر را ایجاد کن
  اگر اکنون بعد از گذشت نزدیک به 10 سال این محصولات وارد حوزه تجاری شدند نیز با توجه به اینکه مواد اولیه و ترنسفرهای استفاده شده در آن از محصولات خارجی نیز با کیفیت‌تر است هدفم رساندن آن‌ها با کمترین قیمت به دست شما بوده‌است.
  اسم خودم رو روی محصولاتم گذاشتم که مصرف کننده درک کند که این‌ها فقط کالا نیستند بلکه اعتبار من هستند

  ــــ دکتر جلال محمدی خوش رج

  question