بیوگرافی دکتر خوش رج

درباره دکتر خوش رج


دکتر جلال محمدی خوش رج ، تولیدکننده محصولات نانو و بیوتکنولوژیکی در زمینه‌های دارویی، آرایشی و بهداشتی و عضو هیات علمی دانشگاه ربع رشیدی تبریز، دارای 8 ثبت اختراع در ایران و 3 اختراع بین‌المللی در کشور سویس و مالزی است.
ایشان عضو بنیاد ملی نخبگان و برگزیده نخبگان کشوری، دارای مقالات علمی در ژورنال‌های معتبر بین‌المللی کشورهایی مثل آمریکا، ژاپن، آلمان، چین و روسیه، مدرس دوره‌های الزامی مسئولین فنی شرکت‌های آرایشی و بهداشتی از اداره کل استاندارد و سازمان صنعت و معدن و تجارت می‌باشد.
وی همچنین تحقیقات جدید و بسیار چشمگیر در زمینه داروهای نسل جدید در درمان بیماری سرطان انجام داده‌است.

حسین کمالی نماینده دکتر خوش رج

درباره من


من حسین کمالی هستم. از سال 1396 عضو شرکت نیک پوشان رادین هستم و در زمینه‌ی بازاریابی محصولات دکتر خوش رج فعالیت دارم.
به طراحی سایت و وبمستری علاقه دارم و خیلی خوشحالم که دکتر خوش‌رج باعث شد تا بتوانم از این علاقه درآمد نیز کسب کنم.
به خاطر ایرانی بودن و اینکه این محصولات توسط یک نخبه‌ی ایرانی تولید شده و از طرفی نتایج مثبتی که من و بیشتر مشتریان گرفتند، تصمیم گرفتم این محصولات را بازاریابی کنم.
در صورتی‌که سوالی در خصوص محصولات دارید به من پیام دهید.

  • ترنسفرهای عالی که در این محصولات استفاده شده و به نسبت محصولات دیگر قابلیت نفوذ و انتقال به لایه زیرین و پیاز مو را تا حد بسیار زیادی افزایش داده‌است و کلیه این مواد اولیه توسط دکتر خوش رج تولید می‌شوند و خریداری نشده‌اند. اینکه استخراج این مواد به عنوان ترنسفر و ترکیبات بسیار دشوار و هزینه‌بر است و بسیاری از محصولات مشابه از ترکیبات شیمیایی در این زمینه استفاده می‌کنند اما محصولات دکتر خوش رج به کیفیت و رضایت افراد بها داده و این دشواری و هزینه را متقبل می شود و آن را حتی با قیمتی بسیار مناسب‌تر در اختیار مصرف‌کنندگان قرار می‌دهد، در صورتی‌که شامپوهای خارجی مشابه که از یکی از ترانسفرهای ما به اسم زئاتین استفاده کرده باشند همواره قیمتی بالغ بر 600,000 تومان دارند.
  • مزیت و برتری دیگر این است که کلیه‌ی پکیج‌های دکتر خوش رج قبل از عرضه و رسیدن به دست مصرف‌کننده، در یک جامعه آماری مناسب در بین افراد تست شده‌اند و میزان جواب‌دهی و کیفیت آن‌ها بررسی و مورد آنالیز قرار گرفته‌اند سپس در اختیار مشتریان قرار داده شده‌اند که این امر مخصوصا در مورد محصولات درمانی، زیبایی و سلامتی اهمیت بسیار بالایی دارد.
  • در صابون‌ها از اسیدچرب نارگیل، سویا،روغن شترمرغ، نمک دریاچه‌ی ارومیه و... و در شامپوها از عصاره چای سبز، گریپ فروت و ویتامین‌های A1 ،E1 ،B5 استفاده شده اما بارزترین تفاوت محصولات دکترخوش رج عدم استفاده از نگهدارنده شیمیایی پارابن است.

فروشگاه دکتر خوش رج

شما عزیزان می‌توانید به صورت اینترنتی محصولات را سفارش دهید و درب منزل تحویل بگیرید

مشاهده و خرید
٪90+

اثربخشی


اثربخشی بالای محصولات وجه تمایز آن با دیگر محصولات است
11

ثبت اختراع


این تعداد اختراع در ایران و دیگر کشورها ثبت شده
50+

نوع عارضه


این تعداد عارضه پوست و مو با محصولات دکتر خوش‌رج برطرف شده
7

سال تحقیق و آزمایش


دکتر خوش رج و تیم او توانستند بعد از سال‌ها تلاش و آزمایش به فناوری استخراج عصاره لجن طبی از دریاچه ارومیه دست پیدا کنند.


جلوی دوربین با

دکتر خوش رج

  • پخش خبر اختراع دکتر خوش‌رج از شبکه استانی صداوسیما

  • دلیل تولید این محصولات چیست؟

  • چرا کیفیت محصولات بالاست؟

از آنجا که هیچ ماست فروشی نمی‌گه ماست من ترشه،

توجه شما رو به صحبت‌های تعدادی از مصرف‌کنندگان جلب می‌کنم