درباره‌ی دکتر خوش‌رج

 • تولیدکننده محصولات نانو و بیوتکنولوژیکی در زمینه‌های دارویی، آرایشی و بهداشتی
 • عضو هیات علمی ربع رشیدی تبریز
 • دارای 8 ثبت اختراع در ایران و 3 اختراع بین‌المللی در کشور سویس و مالزی
 • عضو بنیاد ملی نخبگان و برگزیده نخبگان کشوری
 • دارای مقالات علمی در مجلات‌ معتبر بین‌المللی کشورهایی مثل آمریکا، ژاپن، آلمان، چین و روسیه
 • مدرس دوره‌های الزامی مسئولین فنی شرکت‌های آرایشی و بهداشتی از اداره کل استاندارد و وزارت صنعت و معدن و تجارت
 • محقق در زمینه داروهای نسل جدید در درمان بیماری سرطان
من این محصولات را به نیت کمک به مردم کشورم که فوق‌العاده برایم عزیز هستند دست به تولید زدم نه اینکه صرفا آن‌ها را به فروش برسانم. تلاش کردم که از بهترین‌ها استفاده شود، زیرا معتقدم یا کاری نکن یا بهترین ‌اثر را ایجاد کن
اگر اکنون بعد از گذشت نزدیک به 10 سال این محصولات وارد حوزه تجاری شدند نیز با توجه به اینکه مواد اولیه و ترنسفرهای استفاده شده در آن از محصولات خارجی نیز با کیفیت‌تر است هدفم رساندن آن‌ها با کمترین قیمت به دست شما بوده‌است.
اسم خودم رو روی محصولاتم گذاشتم که مصرف کننده درک کند که این‌ها فقط کالا نیستند بلکه اعتبار من هستند

دکتر جلال محمدی خوش رج


مزایای محصولات دکتر خوش رج

 • ترنسفرهایی که در این محصولات استفاده شده، قابلیت نفوذ و انتقال ترکیبات به لایه زیرین پوست و پیاز مو را تا حد بسیار زیادی افزایش داده‌است و کلیه این مواد اولیه توسط خود دکتر خوش رج تولید شده‌است و خریداری نشده‌اند. اینکه استخراج این مواد به عنوان ترنسفر و ترکیبات بسیار دشوار و هزینه‌بر است و بسیاری از محصولات مشابه از ترکیبات شیمیایی در این زمینه استفاده می‌کنند اما دکتر خوش رج به کیفیت و رضایت افراد بها داده و این دشواری و هزینه را متقبل می‌شود و آن را حتی با قیمتی بسیار مناسب‌تر در اختیار مصرف‌کنندگان قرار می‌دهد، در صورتی‌که شامپوهای خارجی مشابه که از یکی از ترنسفرهای ما به اسم زئاتین استفاده کرده باشند همواره قیمتی بالای 600,000 تومان دارند.
 • کلیه‌ی پکیج‌های دکتر خوش رج قبل از عرضه و رسیدن به دست مصرف‌کننده، در یک جامعه آماری مناسب در بین افراد تست شده‌اند و میزان جواب‌دهی و کیفیت آن‌ها بررسی و مورد آنالیز قرار گرفته‌اند سپس در اختیار مشتریان قرار داده شده‌اند که این امر مخصوصا در مورد محصولات درمانی، زیبایی و سلامتی اهمیت بسیار بالایی دارد.
گواهی ثبت اختراع محصولات دکتر خوش رج
گواهی‌نامه ثبت اختراع دکتر خوش رج
درباره ما
تفاهم‌نامه بین مرکز تحقیقات علوم پایه دانشگاه تبریز و دکتر خوش‌رج
 

حقایق بیشتر

درباره‌ی دکتر خوش‌رج

دکتر خوش رج

را تماشا کنید
 
 

نظر مصرف کنندگان محصولات دکتر خوش رج

 • ویدا جعفری مشتری دکتر خوش رج
  من به عنوان کسی که از محصولات خیلی زیادی استفاده کردم، محصولات خارجی خیلی زیاد و گرون‌قیمتی استفاده کردم (LUMINESCE از شرکت ژنس گلوبال آمریکا، Declare سوییس و...). من از این محصولات نه اینکه بگم نتیجه نگرفتم ولی خشکی‌ای که بود باز هنوز وجود داشت ولی از محصولات دکتر خوش‌رج که استفاده کردم، جایگزین همه‌ی این‌ها شد و اون خشکی هم دیگه نداشت و لطافت خیلی خوبی داشت. از اینکه این محصول ایرانی رو دارم استفاده می‌کنم و تاثیراتش رو دیدم، توصیه می‌کنم به بقیه هم که حتما همین محصولات رو استفاده کنن.
  ویدا جعفری
  مدیر آموزشگاه مراقبت و زیبایی

می‌خواهید محصولات را سفارش دهید؟

آیا می‌خواهید در بازاریابی محصولات با ما همکاری کنید؟