درباره‌ی ما

دکتر خوش رج

دکتر جلال محمدی خوش رج،  تولیدکننده محصولات نانو و بیوتکنولوژیکی در زمینه‌های دارویی، آرایشی و بهداشتی و عضو هیات علمی دانشگاه ربع رشیدی تبریز، دارای 8 ثبت اختراع در ایران و 3 اختراع بین‌المللی در کشورهای سوییس و مالزی می‌باشد.
همچنین او عضو بنیاد ملی نخبگان و برگزیده نخبگان کشوری، دارای مقالات علمی در مجله‌های معتبر بین‌المللی کشورهایی مثل آمریکا، ژاپن، آلمان، چین و روسیه، مدرس دوره‌های الزامی مسئولین فنی شرکت‌های آرایشی و بهداشتی از اداره کل استاندارد و سازمان صنعت و معدن و تجارت می‌باشد.
وی همچنین تحقیقات جدید و بسیار چشمگیر در زمینه داروهای نسل جدید در درمان بیماری سرطان انجام داده‌است.

دکتر خوش رج کیست

تلاش کرده‌ام که از بهترین‌ مواد در ساخت محصولات استفاده شود، زیرا معتقدم یا کاری نکن یا بهترین اثر را ایجاد کن.  اگر اکنون بعد از گذشت نزدیک به 10 سال این محصولات وارد حوزه فروش شدند و با توجه به این که مواد اولیه و ترنسفرهای به کاررفته در آن از محصولات خارجی نیز با کیفیت‌تر هستند، هدفم رساندن آن‌ها با کمترین قیمت به دست شما بوده‌است.  نام خودم را روی محصولاتم گذاشتم تا مصرف‌کننده درک کند که این‌ها فقط کالا نیستند بلکه اعتبار من هستند.

دکتر جلال محمدی خوش‌رج

چرا محصولات دکتر خوش‌رج؟

ترنسفرهای عالی که در این محصولات استفاده شده و به نسبت محصولات دیگر قابلیت نفوذ و انتقال به لایه زیرین و پیاز مو را تا حد بسیار زیادی افزایش داده‌است و کلیه این مواد اولیه توسط دکتر خوش‌رج تولید می‌شوند و خریداری نشده‌اند.

استخراج این مواد به عنوان ترنسفر و ترکیبات بسیار دشوار و هزینه‌بر است و بسیاری از محصولات مشابه از ترکیبات شیمیایی در این زمینه استفاده می‌کنند اما محصولات دکتر خوش‌رج به کیفیت و رضایت افراد بها داده و این دشواری و هزینه را متقبل می‌شود و آن را حتی با قیمتی بسیار مناسب‌تر در اختیار مصرف‌کنندگان قرار می‌دهد، در صورتی که شامپو های خارجی مشابه که از یکی از ترانسفرهای ما به اسم زئاتین استفاده کرده باشند همواره قیمتی بالغ بر 600,000 تومان دارند.

مزیت و برتری دیگر محصولات در این است که کلیه پکیج‌های دکتر خوش رج قبل از عرضه و رسیدن به دست مصرف‌کننده، در یک جامعه آماری مناسب در بین افراد تست شده‌اند و میزان جواب‌دهی و کیفیت آن‌ها بررسی و مورد آنالیز قرار گرفته‌اند سپس در اختیار مشتریان قرار داده شده‌اند که این امر مخصوصا در مورد محصولات درمانی، زیبایی و سلامتی اهمیت بسیار بالایی دارد.

در صابون‌ها از اسیدچرب نارگیل و در شامپوها از عصاره چای سبز، گریپ فروت و ویتامین‌های A1 ،E1 و B5 استفاده شده اما بارزترین تفاوت محصولات دکترخوش‌رج عدم استفاده از نگه‌دارنده شیمیایی پارابن است.

دکتر خوش‌رج در رسانه‌ها

به گزارش ایسنا، خراسان در ادامه نوشت: ماده دارویی تولیدی توسط محققان کشورمان در درمان بیماری‌های مختلف از جمله آرتروز، دردهای سیاتیک، جوان سازی پوست، رفع چین و چروک و امراض پوستی، نتایج موفقیت‌آمیز و اثبات شده‌ای به دنبال داشته است.
جلال محمدی عضو هیئت علمی دانشگاه ربع رشیدی تبریز و از محققان طرح با اعلام این خبر افزود: روش تحقیقاتی ما با عنوان عصاره‌گیری از ترکیبات طبیعی از حدود هفت سال پیش آغاز شد. براین اساس یکی از مطالعات وسیع ما کار روی لجن‌های دریاچه ارومیه بود که در این زمینه به نتایج بسیار خوبی رسیدیم.

منو