من حســین کــمالی، مشاور فروش محصولات دکـــــتر خــــوش‌رج هستم؛ راههای ارتباطی من اینــــجاست، کلیک کنید.

درباره ما

با توجه به اینکه با پیشرفت علم و تکنولوژی، خرید اینترنتی انواع و اقسام کالا از جمله کالای الکترونیکی، لوازم منزل و حتی اقلام خوراکی و ... به سادگی میسر شده است. ما نیز بر آن شدیم تا خرید لوازم بهداشتی و مراقبتی دکتر خوش رج را همانند تجربه خرید حضوری از یک فروشگاه، برای مشتریان علاقمند به خرید اینترنتی، تا حد امکان فراهم آوریم.

لطفا برای بهتر شدن سایت از دادن نظرات و پیشنهادهای ارزشمند خود غافل نشوید. برای دیدن نتایج اثربخشی به کانال تلگرامی اثربخشی و همچنین نظرات مشتریان به کانال لبخند مشتری سر بزنید.


درباره دکتر خوش‌رج 

دکتر جلال محمدی خوش رج،  تولیدکننده محصولات نانو و بیوتکنولوژیکی در زمینه‌های دارویی ، آرایشی و بهداشتی و عضو هیات علمی دانشگاه ، دارای 8 ثبت اختراع در ایران و 3 اختراع بین‌المللی در کشور سویس و مالزی ، عضو بنیاد ملی نخبگان و برگزیده نخبگان کشوری ، دارای مقالات علمی در ژورنال‌های معتبر بین‌المللی کشورهایی مثل آمریکا، ژاپن، آلمان، چین و روسیه، مدرس دوره‌های الزامی مسئولین فنی شرکت‌های آرایشی و بهداشتی از اداره کل استاندارد و سازمان صنعت و معدن و تجارت می‌باشد. وی همچنین تحقیقات جدید و بسیار چشمگیر در زمینه داروهای نسل جدید در درمان بیماری سرطان انجام داده‌است. 

 ویژگی مهم محصولات دکتر خوش‌رج که از دیگر محصولات بازار متمایز می‌کند توانایی رساندن مواد موثره و مغذی، ویتامین‌ها و اسیدهای چرب لازم به لایه‌های اپیدرم(روپوست) و نفوذ به لایه‌های عمیق‌تر می‌باشد که این مساله به تخصص زیادی نیاز دارد و تیم دکتر خوش‌رج توانست به این مهم دست یابد.

ویژگی دیگر در ترکیبات این محصولات استفاده از مولتی‌ویتامین‌ها و آنتی‌اکسیدان‌ها به صورت هماهنگ است.

در صابون‌ها از اسیدچرب نارگیل و در شامپوها از عصاره چای سبز، گریپ فروت و ویتامین‌های A1 E1 B5 استفاده شده اما بارزترین تفاوت محصولات دکترخوش رج عدم استفاده از نگهدارنده شیمیایی پارابن است.


تماشا کنید: دستیابی به فناوری استخراج عصاره لجن درمانی طبی

تماشا کنید: سخنرانی دکتر در همایش تجلیل از برترین‌های رادین

دانلود کنید: سوابق علمی دکتر خوش‌رج